„Odmienić los” – Odcinek 121: Marcelo chce przeszukać dom Aquilesa

W 121. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Marcelo i Lola chcą wejść do domu Aquilesa. Lola wyjeżdża z Horneros. Emisja 15 kwietnia o godz. 13:05 w TV Puls.

Lola i Marta uczestniczą w pogrzebie dziadka. Ksiądz życzy Loli szczęścia na nowej ścieżce życia. Regina i Lorenza chcą się dostać do domu Aquilesa, ale policja im na to nie pozwala. Lola chce wrócić do domu Aquilesa po zdjęcia swojej matki. Javier zawozi ją i ciotkę Martę do hotelu. Lorenza i Marcelo postawiają wrócić do domu Aquilsa, żeby jeszcze raz go przeszukać. Priscila uważa, że najlepszym wyjściem dla Marcela jest wyjazd z Horneros, które wciąż przypomina mu o Loli. Razem z matką złoszczą się, gdy on i Lorenza nie zjawiają się na umówionej kolacji. Lola jest smutna z powodu wjazdu z miasteczka. Ciotka Marta ją pociesza i obiecuje, że nie zostawi jej samej.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: www.odmienićlos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.