„Oblicza miłości” – Odcinek 165: Natalia zarzuca Diegowi zdradę

W 165. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego zostaje przyłapany przez Natalię, gdy wchodzi z Simoną do hotelu. Emisja 12 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Vicente wraca do domu. Zaczyna zażywać lekarstwa wywołujące efekt podobny do starczej demencji, co ma uskutecznić plan Rodriga o pozbawieniu dziadka prawa do zarządzania firmą. Carmen prosi Paula, żeby nie porzucał Brigitte, lecz on jest zdecydowany na powrót do Francji. Natalia przychodzi do księdza Juancha, żeby porozmawiać z nim o swoich wątpliwościach co do ślubu z Andrésem. Ksiądz radzi jej podążać jej za głosem serca. Rodrigo zauważa, że lekarstwa podawane Vicentemu zaczynają przynosić pożądane rezultaty. Alonso uprzedza Eleazara, że jego matka i Carmen uważają, że cierpi na dwubiegunowość. Natalia widzi, jak Diego wchodzi do hotelu w towarzystwie Simony i zarzuca mu zdradę. On w odpowiedzi przypomina jej, że jest zaręczona z Andrésem. Natalia dowiaduje się o tym, że Tadeo został zabrany do szpitala.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.