„Oblicza miłości” – Odcinek 161: Tadeo jest nieuleczalnie chory

W 161. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente obawia się, że Rodrigo zechce go zabić. Emisja 6 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Rodrigo odwiedza Vicentego w szpitalu. Zadaje mu kilka pytań, a gdy ten nie potrafi udzielić mu odpowiedzi, powraca do zamiaru pozbycia się dziadka. Alonso zwraca się do Paula z prośbą o pomoc w wyborze skutecznej metody leczenia Tiburcia. Tadeo otrzymuje złą wiadomość – pomimo przeszczepu, nastąpił nawrót choroby. Alonso widzi, jak Carmen całuje się z Paulem przed hotelem. Tadeo spędza popołudnie w towarzystwie Natalii. Vicente wyznaje Rosie, że Rodrigo próbował go zabić, dlatego pragnie powstrzymać wnuka przed podjęciem kolejnej próby. Rodrigo radzi się prawnika w sprawie pozbawienia dziadka zdolności do czynności prawnych. Pogodzony ze swoim losem Tadeo postanawia pojednać się z Irene, żeby mogli żyć w harmonii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.