Po dwudziestu latach Adriano (Manuel Landeta) wraca do Acapulco, aby domagać się sprawiedliwości po śmierci Valentiny (Alpha Acosta), jego wielkiej miłości. Podczas noworocznego przyjęcia rodziny Altamira Blanca (Lisette Morelos) poznaje Eduarda (Sebastián Zurita), syna Raquel (Christian Bach), właścicielki firmy okrętowej Altamira, w której pracuje jej ojciec, Guillermo (Paco Mauri). Mężczyzna został zwolniony tego samego dnia. Adriano, który także bierze udział w uroczystości, w obecności zebranych gości oskarża Raquel o śmierć Valentiny. Raquel rozkazuje wyeliminować Guillerma, aby nie wyjawił żadnego z jej rodzinnych sekretów. Memo zostaje potrącony przez Rubena (Néstor Rodulfo), zwanego Tuerto, zaufanego pracownika Raquel. Adriano śledzi Blancę, aż do szpitala, gdzie ta przebiera się w strój pielęgniarki, aby odwiedzić ojca. Adriano składa jej propozycję nie do odrzucenia – zobowiązuje się pokryć koszty pobytu w szpitalu jej ojca, jeśli w zamian zgodzi się dla niego pracować jako impostora.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 1 września o godz. 19:00 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lissete Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.


21 KOMENTARZE

  1. Niewiele telenowel obejrzałam do tej pory. Jednak wszystkie z nich były Televisy (oprócz tych z Oreiro) i mi się podobały. Szczególnie te z Levym i Perroni. Teraz sama sobie nie mogę się nadziwić. Do Maite wciąż mam sentyment, ale ”Burzy” z Levym nawet się nie tykam…

    Teraz doceniam Telesondo-naprawdę świetnie zapowiada się ta telenowela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.