„Na przekór losowi” – Odcinek 54: Znów razem

W 54. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín i Alicia dają sobie kolejną szansę. Emisja 13 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia czuje się oszukana przez Carlotę. Przez ostatnie tygodnie powierzała jej swoje najgłębiej skrywane sekrety i opowiadała o uczuciach do mężczyzny, który – jak się okazało – był jej mężem. Carlota przyznaje, że także bardzo ją zabolało, gdy odkryła, że pomaga kobiecie, która odbiera jej męża. Martín radzi Carlocie, żeby zmieniła zawód, bo złamała zasadę etyki.

Culebra zarzeka się, że nie przesłał nikomu nagrania Mirandy. Carlota czuje, że odniosła porażkę jako terapeutka. Ze wstydu zdejmuje tabliczkę ze swoim nazwiskiem i tytułem. Miranda nagrywa wiadomość dla Culebry, w której nazywa siebie idiotką, bo mu zaufała.

Sergio chce posłać Martína za kratki za to, że go uderzył. Cholo zapomina zabrać szczoteczkę do zębów z łazienki. Jeśli ktoś w domu Carranzów ją znajdzie, znajdzie się w tarapatach. Culebra podejrzewa, że Hueso i Chanqye wykradli nagranie z jego telefonu. Carlota uświadamia sobie, że odniosła porażkę jako żona, matka i kobieta. Sergio i Julieta przypadkiem wchodzą do kawiarni, w której pracuje Gonzalo. Alicia i Martín spędzają romantyczne chwile we dwoje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.