„Na przekór losowi” – Odcinek 28: Martín całuje Alicię

W 28. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín dopina swego i całuje Alicię. Emisja 3 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia odsuwa twarz, gdy Martín próbuje ją pocałować. Jego wcale to nie zniechęca. Wyznaje kobiecie, że jest w niej zakochany i zrobi wszystko, aby pewnego dnia odwzajemniła jego uczucie. Yuri chce odwołać ślub z Moisesem. Fabián obiecuje Juliecie, że porozmawia z Tamayo na temat warunków jej ponownego zatrudnienia – kobieta żąda podwyżki i pięcioletniego kontraktu.

Cholo chce wycofać oświadczenie, w którym przyznał się do zabicia Simona. Deklaruje, że jest niewinny i nie chce spędzić życia w zakładzie karnym. Julieta chwali się Chiquis, że wkrótce jej życie diametralnie się zmieni i będzie jedyną panią Carranza.

Moises dowiaduje się od Jorge, że Yuri widziała się z Cholo. Podejrzewa, że dlatego odwołała ślub. Facundo wierzy w niewinność Chola i jest gotowy dociec prawdy. Mujica przypomina mu, że sprawa chłopaka została zamknięta po tym jak przyznał się do popełnienia zbrodni. Martín wyznaje miłość Alicii i całuje ją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.