„Na przekór losowi” – Odcinek 26: Bunt

W 26. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio wypowiada Alicii wojnę. Emisja 1 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Julieta wyjaśnia Fabianowi, że zdecydowała się odejść ze stacji, aby zachować godność oraz dlatego że nie chce przebywać w otoczeniu ludzi, którzy jej nie chcą. Lucas prosi Alicię o wybaczenie. Tłumaczy, że nie potrafił pogodzić się z oddaniem jej stanowiska, które sprawował przez ostatnie lata. Alicia wyciąga do niego rękę na zgodę i wyraża nadzieję na owocną współpracę.

Sergio biegnie do Juliety, aby przeprosić ją za incydent z żoną. Culebra złości się na Mirandę, gdy dowiaduje się, że jest dziewczyną i w dodatku chodzą do tej samej szkoły. Nazywa ją kłamczuchą. Cholo mówi przyjacielowi z celi, że nie chce spędzić reszty życia za kratkami i zamierza udowodnić swoją niewinność. Julieta odtrąca Sergia. Mówi mu, że ma dość ukrywania się i odgrywania roli jego kochanki. Sergio obiecuje jej, że rozwiedzie się z żoną.

Yuri wyznaje Cheli, że zakochała się w Cholo. Ona uważa, że nigdy nie będą mogli być razem. Martín wraca do pracy w telewizji. Sergio daje mu jasno do zrozumienia, że to zarząd stacji zdecydował o jego powrocie, a nie on i zrobi wszystko, żeby uprzykrzyć mu życie. Sergio wypowiada wojnę żonie – oznajmia jej, że ma takie samo prawo do mieszkania w ich domu, co ona i nie zamierza dłużej włóczyć się po hotelach.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.