„Na przekór losowi” – Odcinek 18: Zuchwałość Juliety

W 18. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Julieta naraża się na złość Sergia. Emisja 20 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio złości się na żonę, gdy zastaje ją w objęciach Martína. Przypomina jej, że wciąż są małżeństwem i należy mu się szacunek. Alicia wypomina mężowi, że przyłapała go w o wiele bardziej skandalicznej sytuacji z Julietą. Fedora ma wyrzuty sumienia, że poszła do łóżka z synem swojej przyjaciółki. Martín mówi El Diablo, że rozważa odejście ze stacji. Nie chce bowiem brać udziału w nieczystej grze Juliety. Karina mówi Mujice, że komuś zależy, aby Yuri zrezygnowała ze sprawy Chola.

Rebeca pociesza Alicię i nazywa ją idealną matką. Kobiecie jest przykro, że mąż nie docenia jej starań i przy każdej okazji wytyka jej błędy. Sergio wyprasza Lucasa, gdy ten zjawia się w szpitalu z bukietem kwiatów dla Mirandy.

Martín dzwoni do Alicii, aby wypytać, czy nie spotkała ja przykrość ze strony męża po tym jak zobaczył ich razem. Alicia przyznaje Martínowi, że niepokoi ją z jaką złością Sergio reaguje na jego widok. Pod nieobecność Sergia Julieta samotnie prowadzi ich program. Sergio ostrzega ją, że usunie ją z programu, jeśli zrobi to ponownie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.