„Na przekór losowi” – Odcinek 17: Pocałunek

W 17. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Gonzalo skrada pocałunek Fedorze. Emisja 19 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Zamaskowany mężczyzna posługuje się Yuri, aby zmusić Chola do wzięcia na siebie winy za zabicie Simona. Niecny plan Juliety okazuje się skuteczny. W sieci wrze na temat Martína, który rzekomo sprzedał plotkę o jej romansie z Sergiem. El Diablo uprzedza przyjaciela, że trafił na pierwsze strony portali plotkarskich.

Cholo zawiadamia Moisesa o tym, że ktoś go szantażuje i posługuje się przy tym Yuri. Sofía insynuuje Carlocie, że pasuje do Martína. Kobieta nie zaprzecza, że przystojny młodzieniec przykuł jej uwagę. Sergio wypomina żonie, że nie potrafi zapanować nad chaosem w domu. Martín nie rozumie, dlaczego został wrobiony w skandal.

Jorge i Moses włamują się do domu Chola i znajdują w nim Yuri. Dziewczyna jest nieprzytomna, ma związane ręce i nogi. Wkrótce odzyskuje przytomność. Nie ma wątpliwości, że ktoś chce ją nastraszyć, żeny zrezygnowała ze sprawy Chola. Gonzalo całuje Fedorę i idą do łóżka. Sergio zastaje Alicię w objęciach Martína.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.