„Na przekór losowi” – Odcinek 14: Bójka ojca z synem

W 14. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Gonzalo i Sergio wdają się w bójkę. Emisja 16 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín wyjaśnia Alicii i Lucasowi, że Sergio polecił mu przygotowanie reportażu na temat fundacji. Ricardo donosi Sergiowi, że Gonzalo oblał ostatni egzamin i zostanie wydalony z uczelni. Gonzalo wyznaje Susowi, że nie miał odwagi powiedzieć ojcu o niezdanym egzaminie.

Lucas nie zgadza się, aby Martín przeprowadził wywiad z Alicią. Yuri opowiada Karinie o przeprowadzonym na własną rękę śledztwie w sprawie Chola i niepokojących wnioskach. Alicia opowiada Martínowi o dorocznej gali organizowanej przez fundację. Karina nie wierzy w to, że policja kryje zabójcę Simona. Lucas ponownie skarży się Sergiowi na Alicię. Mężczyzna nie zamierza interweniować. Fabián próbuje zmusić Julietę do zakończenia romansu z Sergiem. Dodaje, że taka jest wola szefów stacji.

Chiquis wyjawia Juliecie, że Sergio pragnie się pojednać z żoną i odzyskać rodzinę. Sergio nie potrafi opanować złości, gdy oznajmia żonie, że ich syn został wyrzucony ze studiów. Uważa, że przyniósł on hańbę ich nazwisku, a na dodatek ich oszukał. Gonzalo odgraża się ojcu. Dochodzi do rękoczynów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.