Tomás odzyskuje pamięć po nocy spędzonej z Esperanzą. Ku zaskoczeniu dziewczyny, biskup postanawia zrzucić sutannę. Namawia ją do powrotu, by mógł uregulować swoją sytuację, co pozwolić im cieszyć się łączącym ich uczuciem.

Clara spędza noc w klasztorze dzięki Beatriz, która nadstawia za nią karku przed Genovevą. Jorge szuka sposobu na przekonanie Clary do zamieszkania w jego domu, lecz ona odrzuca jego zaproszenie. Tomás sporządza list rezygnacyjny. Esperanza prosi go, żeby dobrze przemyślał swoją decyzję, zanim przystąpi do działania, ale on zdaje się być zdecydowany. Składa wizytę arcybiskupowi, podobnie jak Máximo i Gato, którym zależy na tym, by kroczył dalej ścieżką kapłańską, która powiodłaby go do Rzymu.

W końcu Tomásowi udaje się porozmawiać z arcybiskupem na osobności. Ten z nietęgą miną przyjmuje jego rezygnację. Spotkanie przerywa im Esperanza, która raz jeszcze namawia Tomása do przemyślenia decyzji i nierezygnowania z szansy wyjazdu za granicę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

„Moja nadzieja” (Esperanza mía), telenowela, Argentyna 2015-2016; Reżyseria: Sebastián Pivotto, Lucas Gil; Występują: Lali Espósito, Mariano Martínez, Gabriela Toscano, Ana María Picchio, Carola Reyna, Rita Cortese, Federico D’Elia; Strona: mojanadzieja.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.