„Miłość po miłości” - Odcinek 8: Ukryta ciąża | novela.pl

„Miłość po miłości” – Odcinek 8: Ukryta ciąża

novela.pl 29 listopada 2017 0

W 8. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Sekcja zwłok wykazuje, że Carolina była w kilkutygodniowej ciąży. Emisja 6 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość po miłości” – Odcinek 8: Ukryta ciąża

Zwęglone ciało Caroliny zostaje znalezione spory kawałek od miejsca wypadku. Eksperci zajmują się przeprowadzeniem sekcji zwłok. Z jej wyników Damián dowiaduje się, że jego żona spodziewała się dziecka.

Trzy lata wcześniej. Carolina udziela lekcji tanga promowanych przez Raquel. Damián przychodzi na zajęcia. Relacje między nimi są dużo bardziej napięte niż przed wyjazdem do Mar del Plata. Mía wznawia terapię po incydencie z Lolą. Jest zauroczona dziewczyną, chociaż ta ją odtrąca.

Carolina i Damián całują się po raz pierwszy. Mają także odwagę wyznać sobie, co do siebie czują, jednak ona wciąż ma opory przed wplątywaniem się w romans. Aby przekonać ją do siebie Damián zabiera ją na wspólne łowienie ryb. W końcu Carolina ulega. Oboje postanawiają kontynuować pozamałżeńską znajomość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

Komentarze »


X