fot. Televisa

Lucía mylnie interpretuje słowa Jacoba. On próbuje się wytłumaczyć. Chce wyznać jej, że jest Leonem, jej mężem, ale przeszkadzają mu dziennikarze. Cristina i Alicia komentują przemianę Beltrana po wypadku. Alicia przyznaje, że nie rozpoznaje już męża. Guillermo oznajmia Johnny’emu, że zostanie w firmie, aby wyjaśnić kwestię kradzieży pieniędzy. Johnny mówi, że również ją zauważył i w swoim czasie poinformował Leona, jednak on mu nie uwierzył.

Valentina przyłapuje Evę na myszkowaniu w rzeczach Lucíi. Eva tłumaczy się, że szuka dowodów przeciwko macosze. Valentina myśli, że zachowanie Evy podyktowane jest tęsknotą za ojca. Wyznaje jej, że także odczuwa pustkę, jednak nic nie sprawi, że odzyskają go z powrotem. Alicia jest zdumiona zachowaniem męża, leżącego na kanapie i oglądającego telewizję, którą zawsze krytykował.

Beltrán dostaje ataku astmy. Na szczęście Javier w porę podaje mu inhalator i ratuje mu życie. Mężczyzna mówi na głos, że nie wiedział o swojej chorobie i nawinie pyta syna, czy cierpi na inne dolegliwości. Chłopiec odbiera jego pytanie jako żart. Po powrocie do domu Lucía zastaje pokój w nieładzie. Silvina zobowiązuje się doprowadzić go do porządku.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.