fot. Televisa

Chino przedstawia się Lucíi jako Jacobo Reyes. Kobieta daje mu szansę i zatrudnia jako szofera. Silvina i Fabricio są zaskoczeni zachowaniem Maxa podbiegającego ochoczo do China. Chino odruchowo woła psa po imieniu. Beltrán nie chce iść do pracy na uniwersytecie. Wmawia Alici, że źle się czuje i potrzebuje odpoczynku. Tak naprawdę jednak obawia się kompromitacji przed uczniami, którym nie miałby co powiedzieć. Alicia przypomina mu, że muszą utrzymywać dobre stosunki z uczelnią, aby zgodziła się wesprzeć operację Javiera.

Eva skarży się Mateowi na Lucíę. Nie może znieść, że złapała w sidła jej ojca, kazała go zabić, a teraz szarogęsi się w domu i zasiada w zarządzie firmy. Przysięga, że pośle ją za kratki. Mateo uświadamia Evę, że ma obsesję na punkcie macochy. Johnny raz jeszcze uspokaja Lucíę, przerażoną myślą, że prawda o morderstwie wyjdzie na jaw. Chino popełnia drugi błąd, gdy zwraca się z serdecznością do Guillerma. Aby wybrnąć z sytuacji, wmawia mężczyźnie, że przyjaźnił się z Leonem Carvajalem i zna jego pracowników z opowieści.

Lupita i Juliana wciąż muszą uciekać przed Alacranem i jego ludźmi. Silvina zauważa podobieństwo w gestach i sposobie poruszania między nowym szoferem a Leonem. Chino zaskakuje Lucíę wiadomością, że jej mąż nie umarł.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.