„Miłość po grób” – Odcinek 44: Plotki

W 44. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Victoria rozpowiada plotkę o romansie Guillerma z Mayelą. Emisja w czwartek 25 lutego 2021 na kanale Novelas+

Keila pokazuje Renacie zdjęcie w gazecie na którym widać Guillerma w towarzystwie Mayeli. Guillermo dowiaduje się od Valentiny, że Mayela znów go oszukała. Lucía pyta zapytać Jacoba, czy próbuje zastraszyć ją i Johnny’ego. Szofer do niczego się nie przyznaje. Renata odtrąca Guillerma, gdy ten przychodzi się wytłumaczyć. Mężczyzna nie daje się łatwo zbyć. Zapewnia Renatę, że jest jedyną kobietą w jego życiu i całuje ją.

Juliana mówi Valentinie, że jej mama odzyskała przytomność i wspomina o porwaniu Panchita. Carmelo planuje zabić Lupitę. Aby zmylić pracowników szpitala, podaje się za jej brata. Beltrán orientuje się i zastanawia na niego pułapkę – pozwala mu uwierzyć, że wykonał misję, po czym wydaje go policji. Renata znów jest zazdrosna o Guillerma. Tym razem z powodu plotkarskiego programu Victorii, który przypisuje mu sekretny romans z Mayelą. Guillermo zwraca się z pretensjami do Victorii. Wytyka jej, że wymyśla plotki dla podniesienia oglądalności.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.