„Miłość po grób” – Odcinek 25: Przestroga

W 25. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Silvana ostrzega Jacoba przed Lucíą. Emisja w piątek 29 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Armenta odpowiada na zaproszenie Lucíi. Zgadza się z nią spotkać w miejscu publicznym, lecz na jego warunkach. Zapewnia kobietę, że może być spokojna o swoje życie. Renata całuje się z Guillermem. Alicia wytyka Beltranowi, że odżywia się niezdrowo. Mężczyzna oznajmia jej, że nic mu nie grozi, bo już raz umarł.

Lucía wspomina szoferowi o planowanym spotkaniu z Armentą. Jacobo proponuje jej, żeby wezwała policję, jednak ona nie chce się narażać ani łamać danego Armencie słowa. Inspektor Montilla zauważa, że Johnny zawsze dowiaduje się o wszystkim jako pierwszy. Prosi go o wyjaśnienia, a gdy ten go zbywa, uprzedza, aby nie wyjeżdżał z miasta bez pozwolenia.

Javier wspomina Beltranowi o tym, co przeczytał w internecie na temat swojej choroby. Beltrán zapewnia go, że ma dość pieniędzy, aby zadbać o jego zdrowie. Renata nie pamięta pocałunku z Guillermem. Silvina prosi Jacoba, żeby trzymał się z dala od Lucíi dla dobra wszystkich.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.