„Miłość po grób” – Odcinek 16: Udana operacja

W 16. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Guillermo umawia się z Renatą. Emisja w poniedziałek 18 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Lucía nie chce jechać samochodem z Jacobem. Zastępuje go Aliriem i nakazuje Fabriziowi znaleźć nowemu szoferowi inne zajęcie. Valeria proponuje Chinowi wodny rytuał, mogący sprawić, że odzyska swoje dawne ciało. Ostrzega go przed ryzykiem – jeśli przerwą rozpoczęty rytuał, oboje stracą życie. Johnny namawia Barreta do wycofania poparcia dla Evy. Wmawia mu, że córka Leona nie jest przygotowana na kierowanie firmą. Adwokat nie daje się przekonać.

Alacrán życzy sobie, żeby odtąd w firmie Evy poświęcano uwagę tylko jego kartelowi narkotykowemu. Zobowiązuje się dostarczać jej wszystkie niezbędne informacje. Guillermo próbuje przemówić Toñowi do rozsądku. Mówi mu, że jest w szpitalu i próbuje pomóc postrzelonemu właścicielowi sklepu. Valentina umawia się na kawę z Julianą. Renata przynosi Guillermowi dobrą wiadomość – operacja mężczyzny zakończyła się sukcesem. On przytula ją ze wzruszenia.

Mateo oświadcza publicznie, że będzie ścigał przemytników narkotykowych. Eva uważa, że postąpił nierozsądnie i może przypłacić to życiem. Ostrzega męża, że wystąpi o rozwód, jeśli nie przestanie się narażać. Guillermo dziękuje Renacie za jej pomoc oraz dyskrecję. Proponuje, żeby uczcili sukces operacji. Lucía oznajmia Jacobowi, że bawi ją kokietowanie go oraz insynuowanie, że mogłaby zwrócić na niego uwagę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.