„Miłość po grób” – Odcinek 15: Pierwsza twarz

W 15. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: León i Chino widzą w lustrze swoje dawne twarze. Emisja w piątek 15 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Lucía zalotnie pyta Jacoba dlaczego ją pocałował. On odpowiada, że jeśli chce go zwolnić, powinna zrobić to natychmiast. Valentina nie pamięta, jak wpadła do basenu, ale jest wdzięczna szoferowi, że ją uratował. Wyznaje bratu, że Jacobo wzbudza jej zaufanie i czuje się z nim związana. Alicia jest przerażona zachowaniem Beltrana i jego tajemniczymi wyskokami. Mężczyzna zdradza jej, że zbiera pieniądze na operację jej syna, ale nie chce jej wtajemniczać w szczegóły dla jej dobra.

Eva nie chce więcej publikacji na temat przemytników narkotykowych. Obawia się, że kolejni dziennikarze podzielą los Gastona. Mateo uważa, że powinna ujawnić prawdę na ich temat. Rzuca jej wyzwanie. León, w ciele Jacoba, wyjawia przyjacielowi, że pocałował Lucíę. Oświadcza, że to początek jego zemsty. Camilo uważa, że to dowód, że wciąż kocha żonę.

Alacrán prosi Evę o spotkanie i nie przyjmuje odmowy. Lucía nie przestaje myśleć o pocałunku z szoferem. León widzi swoją prawdziwą twarz, gdy przegląda się w lustrze. Chino również.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.