„Miłość po grób” – Odcinek 14: Niebezpiecznie piękna

W 14. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Jacobo skrada pocałunek Lucíi. Emisja w czwartek 14 stycznia 2021 na kanale Novelas+

Renata jest zachwycona domem Guillerma oraz gościnnością jego domowników. Kelia próbuje sprowadzić ją na ziemię i uświadamia, że w prawdziwym życiu biedaczki nie wychodzą za mąż za milionerów. Ona jednak nie zniechęca się i mówi, że poznała Guillerma z zupełnie innej strony. Valentina upija się i wpada do basenu. Jacobo wyciąga ją z wody. Lucía uświadamia Valentinę, że jej tęsknota za ojcem jest zupełnie zrozumiała. Radzi jej, żeby w trudnych chwilach przypomniała sobie szczęśliwe dni spędzone z ojcem, a poczuje jego bliskość. Jacobo zobowiązuje Lucíę do odnalezienia zabójcy Leona.

Mateo i Eva dowiadują się od Teresy o śmierci Gastona. Jacobo uprzedza Lucíę, że Valentina nadużywa alkoholu. Kobieta obiecuje, że zwróci większą uwagę na zachowanie pasierbicy. Eva ma pretensje do Alacrana o zabicie Gastona. On odpowiada jej wymijająco, że prowadzi wielki biznes i nie jest w stanie dopilnować swoich pracowników. Teresa obwinia redakcję o śmierć męża. Mateo obiecuje, że wymierzy sprawiedliwość zabójcy Gastona, ale Teresa nie okazuje zainteresowania. Nic bowiem nie zwróci życia jej mężowi.

León, w ciele Jacoba, opowiada przyjacielowi o incydencie z Valentiną. Przyznaje, że był już bliski wyznania córce, że jest jej ojcem. Lucía pyta Jacoba, czy uważa ją za atrakcyjną kobietę. Jacobo nazywa ją niebezpiecznie piękną i dodaje, że chciałby ją pocałować. Ona spełnia jego życzenie.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.