„Miłość na zakręcie” – Odcinek 20: Porwanie Tanii

W 20. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania zostaje uprowadzona z taksówki Martína. Emisja 13 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín powstrzymuje Tanię przed wyznaniem mu swoich uczuć. Kobieta wyjawia mu za to, że jej były chłopak, Rodolfo, zginął w wypadku samochodowym. Moretti denerwuje się, gdy Tania i Martín znikają z pola widzenia kamery. Dzwoni do Tanii i nakazuje jej przestać się ukrywać. Diego przyznaje się Lucíi, że poczuł się zazdrosny, gdy zobaczył ją z Moretti.

Lucía poddaje się mammografii. Wyniki nie są dobre i musi powtórzyć badanie. Moretti namawia Diega do przyjęcia jego oferty. Poleca mu zawieźć na lotnisko ostatnio zwerbowaną modelkę. Victoria robi im zdjęcia. Tania sugeruje Morettiemu, że Martín wcale jej nie kocha, ale on uważa inaczej. Lucía przejmuje się z powodu badania mammograficznego, ale nie wspomina o nim córce, by nie dokładać jej zmartwień.

Diego rozważa rzucenie praktyk w szpitalu. Martín i Tania zostają napadnięci w trakcie czekania przed przejazdem kolejowym. Jeden ze porywaczy wyciąga Tanię taksówki i zmusza ją do wejścia do swojego samochodu.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.