„Miłość na zakręcie” – Odcinek 16: Sekret Morettiego | novela.pl

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 16: Sekret Morettiego

novela.pl 31 maja 2017 0

W 16. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania odkrywa tajne laboratorium Morettiego. Emisja 7 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 16: Sekret Morettiego

Víctor zarzuca Martínowi, że przysłuchuje się rozmowie Tanii z Morettim. Nie wie jednak, jak wiele zdołał się dowiedzieć. Lucía opuszcza Emę i Diega tak szybko jak to możliwe. Martín ma mętlik w głowie po tym, czego dowiedział się z podsłuchanej rozmowy. Moretti nastawia Tanię przeciwko Martínowi, obarczając go winą za rozpad jej związku z Rodolfem.

Tania zaprasza Martína do swojego domu. Diego usiłuje skontaktować się z Lucíą. Gdy w końcu mu się udaje, kobieta przerywa rozmowę z powodu obecności Emy. Tania usiłuje przekonać Martína, że plan Morettiego dotyczył zbicia pieniędzy na transporcie walizek. Moretti podgląda ich przez ukrtą kamerę. Oddycha z ulgą, gdy nabiera przekonania, że Martín połnął jego haczyk. Jeszcze tego samego wieczora składa wizytę Martínowi. Pzybrywa w towarzystwie Víctora, który udaje się z Heleną do kuchni i próbuje ją uwieść. Sam tymczasem wyjaśnia Morettiemu, że Tania spotykała się z jego zmarłym synem.

Diego zwierza się ojcu ze swoich rozterek miłosnych, jednak nie wyjawia mu imienia kobiety, w której się zakochał. W trakcie ich rozmowy Lucía dzwoni do Martína, żeby prosić go o podwiezienie. Ema nie potrafi oprzeć się Luce, chociaż wciąż ma obsesję na punkcie Diega. Martín przyjeżdża po Lucíę. Moretti wspomina ostatnią chwilę, w której widział syna żywego. Tania wchodzi do jego laboratorium. Jest zdumiona, albowiem nie miała pojęcia o jego istnieniu.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;

Komentarze »


X