„Miłość na zakręcie” – Odcinek 14: Zazdrość Tanii | novela.pl

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 14: Zazdrość Tanii

novela.pl 29 maja 2017 0

W 14. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania na próżno czeka na telefon od Martína. Lucía unika Diega. Emisja 5 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 14: Zazdrość Tanii

Tania nie może stłumić zazdrości na widok Martína i Lucíi. Ema pokazuje Diegowi kolekcję skradzionych przedmiotów, nie ujawniając prawdy o ich pochodzeniu, a przy tym próbuje go uwieść. Lucía dowiaduje się o zniknięciu kolejnej modelki z jej firmy. Carla Barrientos wyznacza trzy kluczowe elementy w śledztwie: zniknięcie modelek, szpital Ramira oraz osobę Martína Montany.

Po powrocie do mieszkania Tania wpada w furię. W jej głowie kłębią się wspomnienia. Moretti obserwuje jej zachowanie przez ukrytą kamerę. Następnie wydaje Víctorowi i Linie polecenie pozbycia się wszelkich śladów Celeste z firmy Lucíi. Wspólnymi siłami udaje im się wykraść wszystkie materiały przygotowane przez Benita. Lucía unika spotkania z Diegiem we własnym domu, żeby nie dowiedział się, że jest matką Emy.

Víctor zaprasza Helenę na kolację. Dziewczyna zgadza się, nieświadoma jego prawdziwych intencji. Tania wyznaje Linie, że jest smutna, bo Martín ją odtrącił i choć obiecał jeszcze nie do niej nie zadzwonił. Ramiro sugeruje Martínowi, że mógł zakochać się w Tanii. Lina powtarza Morettiemu intymne zwierzenia Tanii oraz wręcza mu płytę z Celeste. Lucía jest w posiadaniu kopii nagranej dla Diega. Ema jest zawiedziona zachowaniem matki. Diego przygląda się Lucíi, gdy rozmawia z córką przez telefon i płacze. Tania składa niezapowiedzianą wizytę Martínowi.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;

Komentarze »


X