„Miłość na zakręcie” – Odcinek 11: Gorzka prawda | novela.pl

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 11: Gorzka prawda

novela.pl 24 maja 2017 0

W 11. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Lucía odkrywa, że Diego jest chłopakiem Emy. Emisja 31 maja 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość na zakręcie” – Odcinek 11: Gorzka prawda

Tania budzi się z koszmaru. Śniło jej się, że postrzeliła Martína w szpitalu. Nie spodziewa się, że właśnie taką misję ma do wykonania Luna. Diego czuwa przy ojcu. Dobiegające odgłosy kroków budzą jego czujność. Postanawia zabrać ojca do innego pokoju. Lina wchodzi do pustego pokoju Martína i podmienia kroplówkę. Ramiro przyłapuje ją na gorącym uczynku, lecz zostaje uderzony i traci przytomność.

Poczucie winy nie daje Tanii spokoju. Postanawia odwiedzić Martína w szpitalu. Kiedy mężczyzna budzi się, zastaje ją płaczącą nad jego łóżkiem. W trakcie rozmowy deklaruje, że żadna inna kobieta nie zastąpi nigdy miejsca należnego jego żonie. Luca namawia Emę na wyjście do baru. Lucía korzysta z okazji, by wymknąć się do szpitala, w którym pracuje Diego. Ich romans zaczyna rozkwitać.

Następnego dnia Diego odkrywa, że Ema spędziła całą noc w barze. Martwi się o nią, co dziewczyna mylnie interpretuje. Dzwoni do matki, żeby przyjechała do baru, ponieważ chce jej przedstawić swojego ukochanego. Lucía zgadza się spełnić jej kaprys i przerywa pracę. Po przyjeździe doznaje szoku. Odkrywa, że obie zakochały się w tym samym chłopaku.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;

Komentarze »


X