fot. Televisa

Maripaz odpowiada szantażem na groźbę matki. Straszy wyjawieniem prawdy na temat więzi łączących Ivana z ich rodziną. Iván ponownie wyznaje miłość Lucíi i obiecuje zrobić wszystko, aby odwzajemniła jego uczucie. Wyznaje jej, że po powrocie do Meksyku zbliżył się do Maripaz, ale nie przespał się z nią, gdyż w porę pojął, że nic do niej nie czuje. Gerardo mówi Carolinie, że zabolała go obojętność Maripaz. Obawia się, że jego córka zechce wrócić do Ivana. Carolina uspokaja go i przypomina, że Iván pamięta o krzywdach, jakie wyrządziła mu Maripaz i nie da się zwieść po raz drugi.

Maripaz czuje się upokorzona przez Ivana, gdy ten w pierwszej kolejności przyjmuje u siebie Carmen, choć zjawiła się po niej. Judith orientuje się, że Iván jest synem służącej z którą romansowała Maripaz. Maripaz ma pretensje do Ivana, że ją ignoruje, podczas gdy ona poświęciła dla niego własne małżeństwo. Iván nie czuje się odpowiedzialny za jej rozwód.

Lucía wyjaśnia Ivanowi, że czekają ją problemy z rodziną, gdyż matka nie aprobuje ich związku, siostra zakazała jej się z nim spotykać, a babcia jest przestraszona. Iván zapewnia Lucíę, że zawsze będzie przy niej.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.