fot. Televisa

Iván przeprasza Lucíę za swoje zachowanie i prosi o spotkanie. Juan Jaime nie zgadza się na rozwód Davida z Maripaz. Uprzedza synową, że będzie musiała ponieść konsekwencje swojej decyzji. Iván planuje doprowadzić do rozpadu związków Maripaz z Davidem oraz Lucíi z Saúlem. Camilo krytykuje jego pomysł zemsty. Iván przypomina przyjacielowi, że nigdy nie podziękował mu za uratowanie życia i wzięcie na siebie winy za śmierć człowieka. Camilo orientuje się, że Antolín go oszukał i żąda wyjaśnień. Ten tłumaczy się, że musiał skłamać, gdyż Iván był zbyt uparty i nie zgadzał się na wyjazd.

Arcelia chce wiedzieć, co naprawdę wydarzyło się przed laty. Camilo wyjawia jej, że Antolín zabił mężczyznę, który zaatakował Ivana. Ma do siebie pretensje, że przez tyle lat krył oszusta. Carlota informuje Lucrecię o planowanym rozwodzie Maripaz. Lucrecia nakazuje córce pozostać u boku męża. Maripaz odmawia i wyjaśnia, że znalazła lepszego kandydata na męża – Ivana.

Iván prosi Lucíę, aby towarzyszyła mu podczas wyjazdu do Guayamas, gdzie mieszka kobieta, która rzekomo zabrała jego syna. Anthony uważa, że Iván postąpił nierozsądnie, proponując zaręczonej kobiecie weekendowy wyjazd. Juan Jaime mówi Lucrecii, że nie chce kolejnego skandalu, zwłaszcza w trakcie wizyty McGuire’ów w miasteczku. Lucrecia obiecuje, że przemówi córce do rozsądku. Maripaz naskakuje na Lucíę, gdy dowiaduje się, że zerwała z narzeczonym. Zarzuca jej, że zrobiła to celowo, aby zarzucić sidła na Ivana, w którym od zawsze się podkochiwała, jak również naopowiadała mu kłamstw na jej temat. Lucía broni się, że jedynie wyznała prawdę Ivanowi. Maripaz zakazuje siostrze zbliżać się do Ivana.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.