fot. Televisa

Lurecia grozi matce umieszczeniem w szpitalu psychiatrycznym, jeśli ośmieli się powiedzieć Ivánowi, że jego syn żyje. Carlota ostrzega córkę, że przez opowiadanie kłamstw ściągnie na siebie problemy. Iván prosi Lucíę o szczerą rozmowę. Odnosi wrażenie, że ma do niego żal. Rozentuzjazmowany Camilo informuje Antolína o powrocie Ivana. Chwali się, że jego przyjaciel zbił fortunę i dał mu pracę. Antolín nakazuje mu ukryć przed Ivanem prawdę o śmierci mężczyzny, przez którego musiał uciec do Stanów Zjednoczonych.

Antolín wspomina Carolinie o powrocie Ivana. Ona zaś przekazuje nowinę Gerardowi. Lucía oznajmia Ivanowi, że nigdy mu nie wybaczy, że opuścił jej siostrę. Wspomina, że Maripaz przeklinała go każdego dnia swojej ciąży. Wyjawia przy tym, że urodziła zdrowego syna, lecz ten przepadł bez śladu, a Lucrecia zabroniła wszczęcia poszukiwań, aby uniknąć kontaktu z policją. Iván ma pretensje do Carloty, że nic nie zrobiła. Jest wściekły na Lucrecię, że zniszczyła mu życie. Anthony wstawia się za nimi.

Lucrecia wini Lucíę za nieudane stosunki z McGuire’ami. Carlota uważa, że jej wnuczka postąpiła prawidłowo. Iván zgadza się wrócić do Maripaz, jeśli rozwiedzie się z Davidem. Kobieta natychmiast przystępuje do działania. Biegnie do męża i żąda od niego rozwodu. David przekazuje wiadomość rodzinie. Juan Jaime pyta synową, czy powodem rozstania są pieniądze. Ona cynicznie odpowiada, że problemem jest jego syn i wspomina o nieudanej nocy poślubnej.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.