fot. Televisa

David proponuje żonie, żeby spróbowali się kochać jeszcze raz. Maripaz odmawia z obawy przed kolejnym poniżeniem i przenosi się do drugiego pokoju. Oznajmia mężowi, że po powrocie do Los Álamos będzie go kryła przez jakiś czas, ale później się rozwiodą. David wyjawia matce, że zawiódł żonę w trakcie nocy poślubnej, a opowiedział jej o problemie z impotencją, ona go wyśmiała. Esther ze smutkiem przyznaje, że przewidziała to. David jest gotowy sprzeciwić się woli ojca i poprosić o pomoc specjalistę.

Anthony i Iván przyjeżdżają do Los Álamos. Iván chce się spotkać z Maripaz i poprosić o wyjaśnienia. Wpierw jednak oboje składają wizytę Juanowi Jaimemu. Mężczyzna nie rozpoznaje dorosłego syna. Po wszystkim Anthony pyta Ivana o jego uczucia na widok biologicznego ojca. Iván przyznaje, że jego nienawiść zamieniła się w obojętność. Nie zapomniał jednak o tym, jak Juan Jaime go traktował oraz że przyczynił się do śmierci jego matki.

Juan Jaime zaprasza Anthony’ego i Ivana na kolację do swojego domu, aby przedstawić ich rodzinie. Lucrecia namawia Lucíę, żeby była uprzejma dla Ivana i zdobyła jego zaufanie. Lucía nie jest zadowolona z tego pomysłu. Iván odwiedza grób matki. Widok świeżych kwiatów go zdumiewa. Pyta dozorcę, czy widział kto je przyniósł. On odpowiada, że pewien mężczyzna od czasu do czasu odwiedza zmarłą, składa jej kwiaty i płaci mu za czyszczenie nagrobka.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.