María dowiaduje się, że jej syn był widziany w domu Sorai tuż po zabójstwie Calixty. W tym samym momencie Soraya radości donosi jej, że leży w łóżku z Luisem Fernandem. Victoria postanawia sprawdzić, czy przebiegła kobieta mówi prawdę. Ponieważ nie znajduje samochodu syna zaparkowanego pod jej domem, uznaje że ta po raz kolejny skłamała. Wraca do Maríi, żeby ją uspokoić. Tymczasem Soraya biegnie do fotografa, żeby wywołać zdjęcie zrobione Luisowi Fernandowi.

Policja zjawia się w domu Agripiny, gdzie przebywa Nando. Chłopak zostaje poproszony o rozpoznanie portfela znalezionego na miejscu zabójstwa matki Sorai. Luis Fernando budzi się w łóżku Sorai. Jest zdezorientowany, gdyż nie wie, jak się w nim znalazł. Po powrocie do domu dowiaduje się od Maríi, że policja podejrzewa Nanda o zabicie Calixty.

Soraya ponownie nęka Maríę telefonicznie. Tym razem nakazuje jej zajrzeć do kieszeni marynarki męża, gdzie ma znaleźć dowód jego zdrady. María jest załamana znaleziskiem. Uprzedza męża, że następnego dnia wystąpi o rozwód. Luis Fernando próbuje wytłumaczyć swoją niepoczytalność nadmiarem spożytego alkoholu. Gonzalo wspomina Maríi, że spotkał Luisa Fernanda w barze, mocno zawianego, i namówił go, żeby zamówił taksówkę do domu. Nando wyznaje matce, że obawia się aresztowania. Kiedy policja zjawia się ponownie w rezydencji rodziny De la Vega z nakazem zatrzymania Nanda, María bierze na siebie winę za zabójstwo.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


14 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za informację Novelo.pl że telenowela która zastąpi Marię z przedmieścia będzie czymś co zadowoli koneserów gatunku a czy więcej informacji o tytule telenoweli która zastapi Marię z przedmieścia dowiemy się przed czy po 25.grudnia? Proszę o odpowiedż.:)

  2. 4 stycznia będzie odcinek 82, więc ostatni wypada 16 stycznia, czyli jeszcze miesiąc,

    Novelo, czy po zakończeniu Sin tu mirada, będzie jakaś premiera,wiadomo coś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.