„Maria z przedmieścia” – Odcinek 66: Zbrodnia Sorai

W 66. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya zabija doktora Mejíę. Nando chce się ożenić z Alicią. Emisja 6 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Soraya urządza scenę przed domem Nanda. Matías i Urbano musza interweniować, gdy kobieta rzuca się na Maríę i próbuje ją udusić. Nando oznajmia rodzicom, że spotka się z Sorayą, aby powiedzieć jej, co naprawdę o niej myśli. María i Luis Fernando proszą go, żeby tego nie robił, jednak on obstaje przy swoim. Soraya przegania Calixtę, gdy wygłodzona kobieta błaga ją o jedzenie. Boi się, że ktoś dowie się, że jest jej prawdziwą matką.

Nando zastaje Sorayę w stanie upojenia alkoholowego. Ona klęka przed nim i błaga, żeby jej nie opuszczał, bo go kocha. Kiedy zostaje odtrącona, zbija lustro i rozcina sobie rękę. Doktor Mejía przybywa jej z pomocą, ale żąda zapłaty. Soraya postanawia go zabić. W obawie o swoje życie lekarz pisze oskarżający ją list i chowa w biurku. Soraya zjawia się w jego gabinecie i strzela do niego.

Nando wyznaje rodzicom, że pragnie pomóc Alicii wyrwać się ze szponów Sorai. Sekretarka doktora Mejíi znajduje go martwego w jego gabinecie. Soraya ostrzega Esperanzę, że odsunie ją od Alicii, jeśli nie będzie jej posłuszna. Następnie nakazuje kobiecie zadzwonić do Nanda i donieść mu o jej próbie samobójczej. Po wykonanym telefonie Esperanza odwiedza Nanda, żeby przyznać się do kłamstwa. Luis Fernando wyjaśnia mecenasowi Abelardowi, że Alicia wcale nie jest umysłowo chora i to Soraya wymaga opieki. Esperanza wręcza Alicii czekoladki z liścikiem od Nanda. Nando mówi matce, że pragnie ożenić się z Alicią i zaopiekować się nią.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.