„Maria z przedmieścia” – Odcinek 65: Soraya grozi Maríi

W 65. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando przekonuje się o prawdziwych intencjach Sorai. Emisja 5 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Rodzina De la Vega ma nadzieję, że Nando w końcu przyjmie do wiadomości, że Soraya jest złą kobietą i zapomni o niej. Aldo wyjawia chłopakowi, że Soraya zamierzała go wykorzystać, aby zemścić się na jego rodzicach. Alicia prosi Esperanzę, żeby zabrała ją do Nanda. W domu rodziny De la Vega przyjmuje ich Victoria. Nando informuje Alicię, że jego ojciec gardzi Sorayą i nic ich ze sobą nie łączy. María okazuje wdzięczność gościom za otworzenie oczu Nandowi na to, jaka naprawdę jest Soraya. Nando godzi się z ojcem.

Soraya odkrywa, że Alicia i Esperanza wyszły bez jej zgody. Po powrocie urządza im awanturę. One nie wyjawiają jej dokąd się udały. Soraya kilkakrotnie próbuje skontaktować się z Nandem telefonicznie. Carlota odmawia przekazania słuchawki chłopakowi. W końcu Nando odbiera telefon, aby oznajmić Sorai, że nie chce z nią więcej rozmawiać. Soraya nie daj za wygraną. Przychodzi pod dom rodziny De la Vega mocno wstawiona. Cipriano i Mateo nie wpuszczają jej do środka. Kiedy María wypycha ją za drzwi, upada i rzuca pogróżkami.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.