„Maria z przedmieścia” - Odcinek 50: Zmyślony romans | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 50: Zmyślony romans

novela.pl 7 listopada 2018 0

W 50. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando podejrzewa Maríę o romans z Nandem. Emisja 14 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 50: Zmyślony romans

Luis Fernando dowiaduje się od detektywa Zamory, że jego żona ma na utrzymaniu młodszego kochanka. Ogarnia go tak wielka złość, że jest gotów zabić ich oboje. Detektyw przekonuje go, żeby wstrzymał się z podejmowaniem jakichkolwiek działań, aż potwierdzi zasłyszaną plotkę. María rozważa wyjawienie prawdy mężowi, aby ugościć Agripinę w rodzinnej posiadłości. Ostatecznie zostawia kobietę samą. Agripina nie jest zadowolona z rozłąki z Nandem. Veracruz namawia ją, żeby uciekła razem z chłopcem, aby María nigdy ich nie odnalazła.

María podejrzewa, że Luis Fernando nabrał co do niej podejrzeń, albowiem zachowuje się wobec niej grubiańsko. Uznaje jednak, że nie mógłby domyślić się prawdy. Verónica wyjawia Clementemu, że kiedy ją porzucił, zaszła w ciążę i wydała na świat córkę, którą za namową Raymundy oddała do adopcji. Dodaje, że przysięgła rodzinie De la Vega dochować tajemnicy, a w zamian pozwolono jej widywać się z córką. Celemente pragnie powiedzieć prawdę Ticie, ale Verónica mu zabrania. Tymczasem Tita ucieka się do wszelkich możliwych sposobów, żeby zniechęcić do siebie Nanda, którego uważa za swojego brata. María sprowadza lekarza do chorego syna. Luis Fernando zjawia się niespodziewanie w mieszkaniu Nanda i pyta Maríę, czy chłopiec jest jej kochankiem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X