„Maria z przedmieścia” - Odcinek 46: Powiernicy sekretów | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 46: Powiernicy sekretów

novela.pl 31 października 2018 0

W 46. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Tita dowiaduje się, że Nando jest zaginionym synem Maríi. Emisja 8 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 46: Powiernicy sekretów

Tita zjawia się bez zapowiedzi w mieszkaniu Nanda, gdzie zastaje chłopaka i Maríę. Victoria i Raymunda odwiedzają sierociniec, w którym przebywała Tita. Oczekują, że siostra Matilde wyjawi im prawdę o pochodzeniu dziewczynki. Agripina myśli, że Tita i Nando są rodzeństwem i nie aprobuje ich znajomości. Fernando pokazuje Luisowi Fernandowi otrzymany anonim. Sugeruje, że jego nadawcą mogłaby być Soraya, gdyby żyła. Nandowi jest przykro z powodu tego, co spotkało Maríę. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego Tita podejrzewała jego i matkę o romans.

María opowiada Ticie swoją historię, o tym jak zachorowała, oddała syna nieznajomej kobiecie, a po wielu latach poszukiwań odnalazła go. Tita prosi ją o przebaczenie za to, że w nią zwątpiła. Verónica postanawia nie zdradzać Ticie, że jest jej matką. Pragnie natomiast powierzyć swój sekret Luisowi Fernandowi. Titę ogarnia przerażenie na myśl, że zakochała się w swoim bracie. María wyjaśnia Ticie, że postanowiła nie wyjawiać Nandowi, że jest jego matką, dopóki nie zdobędzie jego serca. Później, w rozmowie z Victorią i Fernandem, oświadcza że powie córce prawdę o jej pochodzeniu, jeśli okaże się, że ją i Nanda łączy prawdziwa miłość.

Tita kaja się przed Nandem. Nando wyznaje Maríi, że zakochał się w Ticie, ale musi o niej zapomnieć, gdyż pochodzą z dwóch różnych światów. Kobieta wyraża nadzieję, że dowiedzie, ile naprawdę jest wart i jednak będą razem. Agripina nie pojmuje, dlaczego María nie wnosi sprzeciwu. Nie wie bowiem, że Tita została adoptowana. Bernardo prosi Titę, żeby została jego dziewczyną. Verónica wyjawia Luisowi Fernandowi, że jest matką Tity. Penélope nachodzi Maríę.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X