María gniewa się na Titę za jej niegrzeczne zachowanie wobec Nandita. Agripina zostaje potrącona przez samochód i trafia do szpitala. María wyznaje mężowi, że kiedy patrzy w oczy Nandita, widzi w nim jego odbicie. Jednocześnie uświadamia sobie, że jej syn jest w tym samym wieku co Nandito. Luis Fernando przekonuje ją, żeby powinna pogodzić się z myślą, że ich syna nie ma. Veracruz wyjawia Nanditowi, że Agripina sprzedawała tacos, aby pomóc mu w zarobieniu na utrzymanie. Chłopak z niepokojem przyjmuje wiadomość, że jego matka trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

Maríi śni się koszmar związany z jej synem. Luis Fernando nie okazuje jej zrozumienia. Kobieta oświadcza mężowi, że bez względu na to, czy ich syn żyje, czy nie, nigdy o nim nie zapomni. Posądza go o to, że nieświadomie nienawidzi ich syna, dlatego tak trudno jest im zbliżyć się do siebie, chociaż bardzo się starają. Mężczyzna tłumaczy, że nie potrafi pogodzić się z jej obsesją, ale bardzo ją kocha i boli go, że nie potrafi ulżyć jej w cierpieniu.

José María szybko męczy się towarzystwem Penélope i rzuca ją. María opowiada Lupe swój sen, w którym Nandito okazał się być jej zaginionym synem. Nandito próbuje dobrowolnie wymierzyć sprawiedliwość kierowcy, który potrącił jego matkę. Agripina zeznaje policji, że sama wskoczyła pod koła samochodu i nie zamierza wnosić oskarżenia przeciwko kierowcy. Carlota pada ofiarą napadu. María przejmuje się, że jej syn również mógł zbłądzić i zostać rabusiem. Luis Fernando uważa, że dla takich osób nie ma ratunku. Fernando pragnie towarzyszyć Maríi podczas spotkania z Nanditem, aby przekonać się o podobieństwie chłopca do Luisa Fernanda. Penélope składa niezapowiedzianą wizytę Luisowi Fernandowi w jego gabinecie.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.