„La Patrona” – Odcinek 79: Alejandro upija się ze smutku

W 79. odcinku telenoweli „La Patrona”: Alejandro cierpi z powodu rozstania z córką. Emisja 24 kwietnia 2025 o godz. 15.00 i 21.00 w Novelas+.

Rodrigo reaguje zaskoczeniem na pocałunek Antonii, która wydaje się pewna jego uczuć – aż do momentu, gdy zasypia ponownie po znieczuleniu. Lucho nalega na sojusz z Irene, a ona w końcu niechętnie się zgadza, pozwalając mu się ukrywać w domu Montemar. Verónica, Gastón i Constanza są zaniepokojeni, wiedząc, że Lucho nie uciekł z San Pedro del Oro, ale nie mogą go znaleźć. Aníbal podejrzewa, że to Antonia uratowała Rodrigo, ale ona kłamie i nalega, by Macario jak najszybciej odnalazł Lagarta, by go uciszyć. W nowej codzienności Lucho konfrontuje Irene z jej zachowaniem wobec Lucíi i to on zaczyna opiekować się dziewczynką. Ricardo przyłapuje Antonię i Rodrigo na pocałunku.

Na osobności komisarz wyznaje, że to Chacón do niego strzelał. Alejandro próbuje odwiedzić Lucíę w domu Montemar, ale Irene go wyrzuca bez litości dla niego ani dla dziecka. Alejandro postanawia poszukać prawnika. Francisca odnajduje Estrellę, by zmusić ją do wyznania, że skłamała i przez to Maximiliano trafił do więzienia. Dochodzi między nimi do bójki i zostają zatrzymane. Na komisariacie Verónica oferuje Estrelli ochronę i większą sumę pieniędzy niż ta, którą zapłacili jej Wilki, by powiedziała prawdę i oczyściła Maximiliana z zarzutów. Antonia jest czuła wobec Rodrigo i nalega, by zabrać go na swoją hacjendę, żeby się nim zająć, ale on odmawia, a ona odchodzi obrażona.

Psycholożka Inés subtelnie zaleca się do Ricarda, który udaje, że nic nie rozumie i odchodzi, zostawiając ją sfrustrowaną. Lagarto zostaje niemal potrącony na drodze, trafia do szpitala w innym miasteczku, gdzie Ricardo odnajduje go ciężko rannego i naciska, by wyznał prawdę. Rodrigo dzwoni do Antonii, która przybywa i zostaje zaskoczona, gdy on, pełen siły, wyznaje jej, że go pociąga. Alejandro, załamany tym, że nie może widywać córki, upija się w klubie; Gastón informuje Verónicę, ale Irene również się dowiaduje i wpada w szał, widząc, że Verónica odwozi Alejandro z klubu. Córka Alejandro znajduje broń w szufladzie i zaczyna się nią bawić – wtedy pojawia się Lucho Vampa, a dziewczynka przerażona na jego widok krzyczy. Rodrigo mówi Antonii, że mu się podoba i całuje ją ponownie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „La Patrona” na stronie www.novela.pl/la-patrona





Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.