„La fan” – Odcinek 24: Nieporozumienie

W 24. odcinku telenoweli „La fan”: Vale zostaje posądzona o porwanie syna Salmy. Emisja 9 maja 2019 o godz. 20.00 w AXN White.

Adriana ucieka z wystawy, gdy pojawia się na niej Diego i zostaje zaprezentowany mediom. Diego orientuje się, że musi czym prędzej powiedzieć ukochanej, że pozował dla jej matki. Rodrigo źle przyjmuje wiadomość o tym, że jego ojciec żyje. Ucieka z domu i zatrzymuje się u Tomása.

Gabriel zanosi kwiaty na grób Lucíi, aby uczcić rocznicę jej śmierci. Na cmentarzu spotyka Vale i Lucasa. Vale prosi go, żeby odsunął się od Tomása, aby Lucas mógł zająć miejsce jego ojca. Detektyw zawiadamia Salmę o błędzie w badaniu DNA. Adriana żali się Carlosowi, że jej matka uwiodła mężczyznę, którego pokochała. Felicita przypadkiem odkrywa, że Diego jest synem Eloísy. Po powrocie do domu Vale dowiaduje się, że Rodrigo ukrywa się w jej domu. Niespodziewanie pojawia się u niej Salma i nakazuje policji zatrzymać Vale, której przypisuje porwanie syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”199714137″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.