Vale nie może uwierzyć, że Lucas poprosił ją o rękę. Mężczyzna obiecuje, że gdy znajdą czas, wezmą ślub i wyjadą w podróż, jednak będzie musiała zwrócić pierścionek zaręczynowy, ponieważ jest rekwizytem. Diego i Adriana zamykają się w gabinecie. Benicio przerywa im schadzkę. Rodrigo opowiada Nicolasowi o swoim ojcu, który zmarł, gdy był jeszcze mały. Salma wzdryga się z przerażenia, gdy Rodrigo wspomina jej później o odbytej rozmowie z Nicolasem.

Pablo zabiera Vale do swojego domu, aby przedstawić ją siostrom. Podaje jej środek usypiający, a następnie porywa. Gabriel gratuluje mu udanej akcji. Kiedy kobieta odzyskuje przytomność, żąda aby ją wypuszczono. Pablo zgadza się to zrobić pod jednym warunkiem – ma odwołać spotkanie z Lucasem. Carlos udaje chorego, żeby zmusić Adrianę do zostania w domu. Bliscy Vale zaczynają niepokoić się jej zniknięciem. Lucas szuka jej w domu Pabla. Ścigany przez policję Nicolás ukrywa się u Salmy. Vale usiłuje zbiec porywaczom. Pablo udaremnia jej próbę i uderza ją. Ostatecznie zostaje uwolniona przez Lucasa. Jednakże, po odzyskaniu przytomności, nie pamięta ostatnich wydarzeń.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.