Vale mdleje. Salma usiłuje zwrócić na siebie uwagę i wmawia wszystkim, że próbowała odebrać sobie życie. Benicio robi Diegowi i Adrianie zdjęcie z ukrycia i wysyła je Carlosowi. Mężczyzna złości się na córkę, ponieważ nie akceptuje jej wybranka. Obmyśla plan rozdzielenia pary. Lucas i Vale jadą do szpitala, żeby zobaczyć się z Salmą. Ona wyjawia Lucasowi, że cała afera jaką rozdmuchała wokół siebie jest jedynie chwytem marketingowym.

Vale czuje się odpowiedzialna za czyn Salmy. Postanawia zerwać z Lucasem, żeby oszczędzić rywalce cierpienia. Swoją decyzję ogłasza publicznie w mediach. Lucas próbuje uświadomić ją, że tak jak wszyscy stała się ofiarą kłamstwa Selmy, ale ona mu nie wierzy. Proponuje mu jednak sekretny romans. Diego mówi Adrianie, że został napadnięty i zaczyna krwawić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”La fan – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.