„Królowa serc” – Odcinek 45

Reina opuszcza dom Smith, gdyż nie czuje się w nim bezpieczna. Víctor dowiaduje się o diamentowym kolczyku znalezionym przy zwłokach

Reina opuszcza dom Smith, gdyż nie czuje się w nim bezpieczna. Víctor dowiaduje się o diamentowym kolczyku znalezionym przy zwłokach i obawia się, że należą one do jego matki. Co więcej, o zabójstwo podejrzewa własnego ojca. Greta dowiaduje się, że Camila nie jest córką Víctora. Miriam informuje Víctora, że Reina ukrywa się w domu Connie. W tym samym czasie Reina i jej córka zostają stamtąd zabrane.

Susana wyznaje Juanowi José, że zabiła mężczyznę, który ją zgwałcił, a jego zwłoki ukryła w ogrodzie Víctora, który osobiście pomógł jej go zakopać. Víctor przyjeżdża do domu Connie w pogoni za żoną, ale jej już w nim nie ma. Nicolás podąża za samochodem, którym zabrano Reinę i Clarę. Niestety, traci go z oczu. Smith pomaga mu je zlokalizować dzięki nadajnikowi ukrytemu w czapce Clary. Nicolás natychmiast wyrusza na poszukiwania.

Asunción ogłasza rzekomą śmierć Octavio. Reina odkrywa, że została porwana przez Fernando. Wkrótce Nicolás odkrywa jego prawdziwą tożsamość. Juan José prosi Susanę, żeby nie mówiła niczego policji. Smith dowiaduje się o ucieczce Octavio. Fernando mówi Nicolasowi, że nie ufa Smith.

Emisja 18 lutego o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Gabriel Coronel, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.