Paulina szykuje się do ślubu. Martwi ją choroba niani, dla której jest gotowa zrezygnować z podróży poślubnej. Yuya wypomina Emilii, że wydaje córkę za mąż z myślą o korzyściach majątkowych. Ona odgraża się, że odeślę kobietę do domu starców. Alberto, przyszły mąż Pauliny, spotyka się z kochanką, aby wręczyć jej pieniądze na usunięcie ciąży. Nakazuje jej pozbyć się dziecka i zniknąć z jego życia.

Gustavo dowiaduje się, że żona nigdy go nie kochała i dlatego nie pozwala mu wtrącać się w sprawy firmy. Silvia zarzuca bratu, że zaniedbuje ich chorą matkę. Yuya umiera na oczach Pauli. Wcześniej wyznaje jej swoją ostatnią wolę – chce, by ją skremowano, a prochy wrzucono do morza. Alberto ma złą passę. Najpierw wychodzi na jaw jego przekręt na budowie, a później dowiaduje się, że Paulina chce przesunąć ślub.

Następnego dnia po pogrzebie niani Paulina wyjeżdża do Acapulco, żeby spełnić ostatnią wolę zmarłej. W tym czasie Alberto flirtuje z jej siostrą, Gabrielą. Emilia po raz kolejny szokuje Gustava – przyznaje się, że nie kocha córki i odlicza dni do jej wyprowadzki. W trakcie podróży Paulina ma wypadek. Rafael podbiega do niej, aby zaoferować pomoc, jednak ona ją odtrąca. Zmienia zdanie, gdy chłopakowi udaje się złapać autostop. Wkrótce Rafael ponownie przychodzi jej z pomocą.

Materiały novela.pl


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.