„Imperium kłamstw” – Odcinek 71: Skorumpowany zabójca

W 71. telenoweli „Imperium kłamstw”: Mario wyjawia Adrianie, że José Luis jest wspólnikiem Eugenia. Emisja we wtorek 18 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

José Luis przysięga miłość Adrianie i całuje ją. Elisa pragnie się dowiedzieć, dlaczego Fabricio nie przyszedł do pracy oraz wypytać go o Daría. Elisa uświadamia Leonarda, że Cristina ma obsesję na jego punkcie. Mężczyzna przyznaje, że wspólna terapia tylko pogorszyła ich relacje. Carlos przynosi Leslie kwiaty i prezent. Eugenio dowiaduje się od swoich ludzi, że Fabricio przechwycił ładunek z kolekcją dzieł sztuki.

Víctoria uprzedza Fernandę, że wkrótce wyleci z firmy i wyląduje na bruku. Leslie wyjawia Clarze, że ukrywa przed rodzicami prawdę o swoim stanie zdrowia. Víctoria żali się Elisie, że Augusto zostawił Fernandzie dziesięć milionów dolarów w gotówce, a im zapisał upadającą firmę. Elisa tymczasem wyznaje matce, że porywaczem Maríi José jest syn Eugenia. Olvera prosi Leonarda o pomoc w wymierzeniu sprawiedliwości Eugeniowi. Jednak do tego potrzebują zeznań Sonii. Mauricio uświadamia Renatę, że Víctoria i Eugenia próbują ją przekupić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Comment

  1. Kiedy będą streszczenia kolejnych odcinków?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.