„Imperium kłamstw” – Odcinek 70: Pułapka

W 70. telenoweli „Imperium kłamstw”: Víctoria oddaje majątek w ręce Eugenia. Emisja w poniedziałek 17 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

Eugenio ma pretensje do José Luisa, że zabił Julię, choć wiedział, że spodziewa się dziecka. Darío obawia się, że coś złego spotka Maríę José, gdy Eugenio i Víctoria dowiedzą się o jej ciąży. Eugenio proponuje Víctorii, żeby została jego żoną i wydziedziczyła niewdzięczne córki. Cristina próbuje przekonać Leonarda, żeby zapomniał o Elisie. Renata wmawia Elisie i Maríi José, że Mauricio pomylił teczki z dokumentacją medyczną i jej dziecko było martwe. Fernanda wyznaje Elisie, że Darío zmuszał ją do przemycania dzieł sztuki. Piedad pokazuje Maríi José buciki wydziergane dla jej dziecka.

Notariusz przygotowuje akt pełnomocnictwa, na mocy którego Eugenio będzie mógł zarządzać całym majątkiem Víctorii. Kobieta nie domyśla się, że to podstęp. Leslie prosi doktora Pinedę, żeby ukrył przed José Luisem i Teresą jej chorobę. Sama tymczasem prosi Clarę o pomoc w zorganizowaniu przyjęcia na zakończenie chemioterapii. Leonardo pyta Clarę, dlaczego boi się rozmawiać o zabójstwie Julii. Víctoria nieświadomie podpisuje dokument, w którym przekazuje cały swój majątek Eugeniowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.