„Imperium kłamstw” – Odcinek 69: Zegar z piasku

W 69. telenoweli „Imperium kłamstw”: Eugenio usiłuje zabić Fernandę. Emisja w piątek 14 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

Víctoria uprzedza Elisę, że Fabricio ponownie przyjął do pracy Fernandę, a w dodatku ją awansował. Elisa próbuje dowiedzieć się, dlaczego Fabricio zdecydował się na taki ruch, skoro nie przepada za Fernandą. Mauricio wręcza Renacie zdjęcia dokumentacji medycznej na temat aborcji. Wykorzystuje okazję, aby spytać kobietę, czy ma u niej szanse. Elisa prosi Fabricia, aby wypytał Fernandę o jej relacje z Augustem oraz o szczegóły przemytu dzieł sztuki.

Renata przypomina sobie okoliczności, w których dowiedziała się, że Darío jest synem Eugenia. Elisa zrywa z Leonardem. Eugenio próbuje udusić Fernandę, ale Juanito mu w tym przeszkadza. Fernanda opowiada Fabriciowi o tym, co zrobił jej Eugenio. Prosi mężczyznę, żeby uważał na siebie, bo Eugenio mógłby się na nim odegrać za pomoc w ucieczce Daría. Renata wmawia Eugeniowi, że go kocha. On proponuje, że przyniesie jej w prezencie dziecko Sonii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.