„Imperium kłamstw” – Odcinek 68: Poświęcenie Elisy

W 68. telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa chce zrezygnować z Leonarda. Emisja w czwartek 13 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

Darío obiecuje Maríi José, że zaopiekuje się nią i dzieckiem, którego się spodziewa. Fernanda postanawia przeznaczyć pieniądze z polisy na opłacenie adwokatów, którzy pomogą jej w odzyskaniu Juanita. Eugenio wręcza Víctorii pierścionek zaręczynowy. Renata mówi Elisie, że powinna walczyć o ukochanego mężczyznę. Darío oznajmia Piedad, że zostanie ojcem. Leonardo mówi Adrianie, że jeśli Piedad nie kłamie, Eugenio nie tylko jest oszustem i przemytnikiem, ale także ponosi winę za śmierć Julii i Augusta.

José Luis proponuje Leslie i Teresie przeprowadzkę. María José każe przysiąc Elisie, że jeśli coś jej się stanie, zaopiekuje się jej dzieckiem. Darío namawia Maríę José do ukrywania ciąży dla własnego dobra. Teresa prosi Adrianę, żeby przestała się widywać z José Luisem, dopóki Leslie nie wróci do zdrowia lub umrze. Adriana nie wierzy, że José Luis ją wykorzystuje. Leonardo próbuje zmusić Daría do wyjawienia prawdy o swoim ojcu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.