„Imperium kłamstw” – Odcinek 66: Wszystko zostaje w rodzinie

W 66. telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa odzyskuje wolność. Víctoria chce odebrać Fernandzie pieniądze z polisy Augusta. Emisja we wtorek 11 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

José Luis obiecuje Leslie, że nie wróci do Adriany. Fernanda dowiaduje się, że otrzyma z polisy Augusta dziesięć milionów dolarów. Zmarły mężczyzna chciał w ten sposób odwdzięczyć się za przywrócenie radości z życia. Adriana uprzedza Leonarda, że biuro spraw wewnętrznych policji interesuje się José Luisem. Teresa, José Luis i Leslie przytulają się i obiecują sobie, że zawsze będą razem. Víctoria nie zamierza dzielić się pieniędzmi z Fernandą. Chce, aby Fabrizio zmusił ją do oddania należności z polisy. Renata prosi Maríę José, żeby zaopiekowała się Mauriciem, bo grozi mu niebezpieczeństwo.

Eugenio przypomina Fabriziowi, że jest jego szefem i nie toleruje kłamstw ani zdrady. Teresa wyznaje Adrianie, że bardzo ją podziwia i nigdy nie zapomni, że stanęła w jej obronie w najtrudniejszych chwilach. Cristina prosi Maria, aby miał oko na José Luisa i nie pozwoliła mu pracować z przestępcami. Eugenio proponuje Fernandzie, że wynajmie najlepsze adwokata, aby pomógł jej w odebraniu pieniędzy pozostawionych przez Augusta, ale w zamian oczekuje pomocy w zdobyciu informacji na temat Daría. Fernanda ostrzega Daría, że Fabricio go zdradzi. Mario, Nieves i Clara postanawiają sprawdzić przebieg śledztwa w sprawie zabójstwa Julii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.