„Imperium kłamstw” – Odcinek 65: Przeprosiny

W 65. telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo zostaje postrzelony. Elisa pragnie go przeprosić. Emisja w poniedziałek 10 stycznia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+

Darío strzela do Leonarda na oczach Piedad i Maríi José. Víctoria uważa, że Renata powinna zostać zamknięta w szpitalu dla dobra wszystkich. Leslie słyszy jak José Luisa nagrywa wiadomość dla Adriany, w której prosi o wybaczenie i wyznaje jej miłość. Leonardo zostaje zabrany do szpitala, a Darío aresztowany. María José zawiadamia o wszystkim Elisę. Cristina uważa, że teraz Elisa odzyska wolność. Eugenio informuje José Luisa, że Leonardo przeżył. Leslie wyrzuca Adrianę z domu. Nie chce więcej widzieć jej w pobliżu ojca.

Cristina nakazuje José Luisowi dotrzymać danego słowa i zmusić Adrianę do rezygnacji. Elisa prosi Maríę José, aby przeprosiła Leonarda za to, jak go potraktowała oraz przekazała mu, że bardzo go kocha. Cristina podejrzewa, że José Luis działa w zmowie z Eugeniem Serrano. Cristina oznajmia Adrianie, że znalazła już osobę na jej miejsce – jest nią Mario. Leslie wyjawia Clarze, że José Luis ma romans z Adrianą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.