„Esmeralda” – Odcinek 126: Dysputa o ojcostwo

W 126. odcinku telenoweli „Esmeralda”: José Armando jest gotowy walczyć o prawa do opieki nad synem. Emisja 31 stycznia 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Adrián wyjawia Florecicie, gdzie jest oraz dodaje, że nie wróci do Aurory. Graciela sięga po środki uspokajające. Po przebudzeniu oznajmia matce, że nie chce dalej żyć bez Adriána. Álvaro stawia się na umówionym spotkaniu z José Armandem. Ich rozmowa toczy się wokół prawa do opieki nad José Rodolfem – José Armando deklaruje, że chce uznać chłopca za swojego syna; Álvaro przypomina mu, że wcześniej wyrzekł się go.

Blanca nie potrafi pomóc José Armandowi. Uważa, że Esmeralda nie zgodzi się, aby został pełnoprawnym ojcem jej dziecka. Álvaro prosi Esmeraldę, żeby nie ustępowała José Armandowi. Sebastián radzi José Armandowi, żeby domagał się swoich praw przed sądem. Ten odpowiada, że nie chce działać wbrew woli Esmeraldy. Socorro podpowiada Aurorze, żeby odszukała Adriána i wybaczyła mu. Florecita dopinguje ją do tego samego. José Armando rzuca się z pięściami na Álvara.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.