fot. Venevision

Odc. 41/101: Lucrecia chwali się ojcu, że ona i Pedro są parą. Gregorio zjawia się w „El Talismán” i grozi Ibarrze śmiercią. Wraca do domu. Jest zdecydowany pozbyć się narzeczonego córki. Doris radzi mu także, żeby zadał mu ostateczny cios przed śmiercią: wykorzystał Camilę na jego oczach. Gregorio decyduje się zlecić to zadanie Antonio. Camila i José Armando jadą do rezydencji, gdzie odbył się ślub matki. Na miejscu spotykają Oscara, który wyrzuca ich ze swojego domu. Rodzeństwo w towarzystwie Antonio jedzie do mieszkania Renato, żądając wyjaśnienia. Fabiola umawia się na spotkanie z Claudio. Wyznaje mu, że jej siostra nie jest w nim zakochana i używa go jedynie, żeby zapomnieć o José. Tymczasem ona bierze innego chłopaka za José. Zła na siebie postanawia, jak najszybciej zapomnieć o chłopaku, który złamał jej serce i spróbować pokochać Claudio.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 41-44 eltalisman 42 e1405507083955
fot. Venevision

Odc. 42: Camila, José Armando i Antonio żądają wyjaśnień od Renato. Mężczyzna broni się, że sprzedał swoją byłą rezydencję i zarzuca córce Elviry, że jest o nią zazdrosna. Pojawia się sama zainteresowana i prosi Antonio o rozmowę. Przerywa rozmowę, krytykuje córkę, a następnie wychodzi do pokoju z Antonio. Prosi go, żeby zostawił ją w spokoju. Mężczyzna grozi jej, że jeśli nie pomoże mu z Camilą, wsadzi ją za kratki za próbę morderstwa. Camila i Antonio opuszczają dom Elviry i Renato. Negrete zapewnia ją o swojej miłości i zapowiada, że pomoże jej zapomnieć o Pedro. Kobieta odpowiada, że nie będzie to możliwe, bo nadal kocha byłego narzeczonego. Elvira naciska na syna, żeby zakończył swoją znajomość z Fabiolą. José Armando w tajemnicy umawia się na spotkanie z dziewczyną. Pedro postanawia zbudować sierociniec imienia siostry Luciany. Anotnio prosi rywala o spotkanie. Ciotka i kuzyn Camili przyjeżdżają do Fresno. Lucas chce rozmawiać z Gregorio o testamencie jego żony. Negrete umawia się z nim na spotkanie w domu schadzek Brigitte. Renato zawiadamia Ritę, że już wkrótce będą bogaci. Kochanka naciska na jego rozwód. Renato oznajmia jej, że nie ma zamiaru rozwodzić się i radzi, żeby wyjechała na jakiś czas. Claudio spotyka się z Fabiolą. Dziewczyna ponownie próbuje uzmysłowić mu, że jej siostra nic do niego nie czuje. Lucrecia odwiedza Camilę. Chce wiedzieć, dlaczego Pedro odpycha ją.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 41-44 eltalisman 43 e1405507096773
fot. Venevision

Odc. 43: Camila oświadcza Lucrecii, że Pedro nigdy nie pokocha jej, bo to ona jest właścicielką jego serca. Córka Elviry podejmuje decyzję o wyprowadzce z „El Talismán”. Kobieta postanawia także przestać utrzymywać brata. Dochodzi do wniosku, że José Armando jest wystarczająco dorosły, żeby zarabiać na siebie. Fabiola obiecuje pomoc Claudio w zdobyciu jej siostry. Przyjaciele przytulają się. Widzi ich zazdrosny José Armando. Dziewczyna wyjaśnia mu, że nie ma powodów do złości. Zakochani idą do hotelu, gdzie spędzają romantyczne chwile. Gabriela i Sara znajdują idealny dom na sierociniec. Pedro podoba się ich pomysł. Renato jedzie z Ritą, żeby spieniężyć czek żony. Nagle pojawia się Elvira. Mąż zabiera żonę z banku, a kochankę zostawia, żeby dokończyła transakcję. Renato wmawia Elvirze, że postanowił zamknąć ich wspólny rachunek w obawie przed Camilą. Kobieta jedzie rozmówić się z córką. Pracownik banku informuje Ritę, że pojawiły się problemy. Gregorio zleca Pancho, żeby dowiedział się wszystkiego na temat planów matrymonialnych Lucrecii i Pedro. Mężczyzna postanawia wyciągnąć informacje od Tracy. Doris oświadcza Antonio, że podpisze papiery rozwodowe, kiedy będzie chciał. Mąż nie ufa jej. Usiłuje dowiedzieć się od Tracy i Alberty, co knuje jego żona. Pedro chce zakończyć swój związek z Lucrecią. Kobieta błaga go, żeby jej nie zostawiał. Po namyśle Ibarra postanawia dać jej szansę.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 41-44 eltalisman 44 e1405507111989
fot. Venevision

Odc. 44: Renato żali się żonie, że nie ma dostępu do wspólnego rachunku w banku ze względu na Camilę. Kobieta zarzuca córce, że niszczy jej małżeństwo. Camila postanawia rozmówić się z ojczymem. Wcześniej jednak spotyka się z Tracy, która potwierdza jej obawy – Renato jest oszustem czyhającym na pieniądze jej matki. Tymczasem Renato w banku chce spieniężyć czek, ale dowiaduje się, że stracił on już ważność. Mężczyzna jest załamany. Stracił swoją okazję na wzbogacenie się, a na dodatek musi tkwić w małżeństwie z Elvirą. Camila widzi Pedro z Lucrecią. Jest przekonana, że mężczyzna cały czas bawił się jej uczuciami. Komendant prosi Ibarrę o spotkanie, żeby powiedzieć mu o postępach w sprawie Mariany. Zaniepokojona Lucrecia prosi Antonio, żeby zorientował się, czy Jenny ich przypadkiem nie wydała. Pedro natyka się na Camilę. Kobieta korzysta z okazji i rezygnuje z pracy w „El Talismán”. Fabiola jest bliska oddania się Armando. W ostatniej chwili jednak rezygnuje i idzie do domu. Dziewczyna opowiada o wszystkim siostrze i przyjaciółce. Florencia nie ukrywa, że ona spędziłaby noc z José.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


2 KOMENTARZE

  1. może sie rozkręci. ale wg mnie te sceny lukrecja sa głupie i ten antonio ciągle z tą wykrzywioną gębą i żłopiący piwo.Z Pedra zrobili idiote ufający Lukrecji.Ciągle te same intrygi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.