„El Talismán” – Odc. 41-44

Odc. 41/101: Lucrecia chwali się ojcu, że ona i Pedro są parą. Gregorio zjawia się w „El Talismán” i grozi

Odc. 41/101: Lucrecia chwali się ojcu, że ona i Pedro są parą. Gregorio zjawia się w „El Talismán” i grozi Ibarrze śmiercią. Wraca do domu. Jest zdecydowany pozbyć się narzeczonego córki. Doris radzi mu także, żeby zadał mu ostateczny cios przed śmiercią: wykorzystał Camilę na jego oczach. Gregorio decyduje się zlecić to zadanie Antonio. Camila i José Armando jadą do rezydencji, gdzie odbył się ślub matki. Na miejscu spotykają Oscara, który wyrzuca ich ze swojego domu. Rodzeństwo w towarzystwie Antonio jedzie do mieszkania Renato, żądając wyjaśnienia. Fabiola umawia się na spotkanie z Claudio. Wyznaje mu, że jej siostra nie jest w nim zakochana i używa go jedynie, żeby zapomnieć o José. Tymczasem ona bierze innego chłopaka za José. Zła na siebie postanawia, jak najszybciej zapomnieć o chłopaku, który złamał jej serce i spróbować pokochać Claudio.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 42: Camila, José Armando i Antonio żądają wyjaśnień od Renato. Mężczyzna broni się, że sprzedał swoją byłą rezydencję i zarzuca córce Elviry, że jest o nią zazdrosna. Pojawia się sama zainteresowana i prosi Antonio o rozmowę. Przerywa rozmowę, krytykuje córkę, a następnie wychodzi do pokoju z Antonio. Prosi go, żeby zostawił ją w spokoju. Mężczyzna grozi jej, że jeśli nie pomoże mu z Camilą, wsadzi ją za kratki za próbę morderstwa. Camila i Antonio opuszczają dom Elviry i Renato. Negrete zapewnia ją o swojej miłości i zapowiada, że pomoże jej zapomnieć o Pedro. Kobieta odpowiada, że nie będzie to możliwe, bo nadal kocha byłego narzeczonego. Elvira naciska na syna, żeby zakończył swoją znajomość z Fabiolą. José Armando w tajemnicy umawia się na spotkanie z dziewczyną. Pedro postanawia zbudować sierociniec imienia siostry Luciany. Anotnio prosi rywala o spotkanie. Ciotka i kuzyn Camili przyjeżdżają do Fresno. Lucas chce rozmawiać z Gregorio o testamencie jego żony. Negrete umawia się z nim na spotkanie w domu schadzek Brigitte. Renato zawiadamia Ritę, że już wkrótce będą bogaci. Kochanka naciska na jego rozwód. Renato oznajmia jej, że nie ma zamiaru rozwodzić się i radzi, żeby wyjechała na jakiś czas. Claudio spotyka się z Fabiolą. Dziewczyna ponownie próbuje uzmysłowić mu, że jej siostra nic do niego nie czuje. Lucrecia odwiedza Camilę. Chce wiedzieć, dlaczego Pedro odpycha ją.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 43: Camila oświadcza Lucrecii, że Pedro nigdy nie pokocha jej, bo to ona jest właścicielką jego serca. Córka Elviry podejmuje decyzję o wyprowadzce z „El Talismán”. Kobieta postanawia także przestać utrzymywać brata. Dochodzi do wniosku, że José Armando jest wystarczająco dorosły, żeby zarabiać na siebie. Fabiola obiecuje pomoc Claudio w zdobyciu jej siostry. Przyjaciele przytulają się. Widzi ich zazdrosny José Armando. Dziewczyna wyjaśnia mu, że nie ma powodów do złości. Zakochani idą do hotelu, gdzie spędzają romantyczne chwile. Gabriela i Sara znajdują idealny dom na sierociniec. Pedro podoba się ich pomysł. Renato jedzie z Ritą, żeby spieniężyć czek żony. Nagle pojawia się Elvira. Mąż zabiera żonę z banku, a kochankę zostawia, żeby dokończyła transakcję. Renato wmawia Elvirze, że postanowił zamknąć ich wspólny rachunek w obawie przed Camilą. Kobieta jedzie rozmówić się z córką. Pracownik banku informuje Ritę, że pojawiły się problemy. Gregorio zleca Pancho, żeby dowiedział się wszystkiego na temat planów matrymonialnych Lucrecii i Pedro. Mężczyzna postanawia wyciągnąć informacje od Tracy. Doris oświadcza Antonio, że podpisze papiery rozwodowe, kiedy będzie chciał. Mąż nie ufa jej. Usiłuje dowiedzieć się od Tracy i Alberty, co knuje jego żona. Pedro chce zakończyć swój związek z Lucrecią. Kobieta błaga go, żeby jej nie zostawiał. Po namyśle Ibarra postanawia dać jej szansę.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 44: Renato żali się żonie, że nie ma dostępu do wspólnego rachunku w banku ze względu na Camilę. Kobieta zarzuca córce, że niszczy jej małżeństwo. Camila postanawia rozmówić się z ojczymem. Wcześniej jednak spotyka się z Tracy, która potwierdza jej obawy – Renato jest oszustem czyhającym na pieniądze jej matki. Tymczasem Renato w banku chce spieniężyć czek, ale dowiaduje się, że stracił on już ważność. Mężczyzna jest załamany. Stracił swoją okazję na wzbogacenie się, a na dodatek musi tkwić w małżeństwie z Elvirą. Camila widzi Pedro z Lucrecią. Jest przekonana, że mężczyzna cały czas bawił się jej uczuciami. Komendant prosi Ibarrę o spotkanie, żeby powiedzieć mu o postępach w sprawie Mariany. Zaniepokojona Lucrecia prosi Antonio, żeby zorientował się, czy Jenny ich przypadkiem nie wydała. Pedro natyka się na Camilę. Kobieta korzysta z okazji i rezygnuje z pracy w „El Talismán”. Fabiola jest bliska oddania się Armando. W ostatniej chwili jednak rezygnuje i idzie do domu. Dziewczyna opowiada o wszystkim siostrze i przyjaciółce. Florencia nie ukrywa, że ona spędziłaby noc z José.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


Comments

  1. może sie rozkręci. ale wg mnie te sceny lukrecja sa głupie i ten antonio ciągle z tą wykrzywioną gębą i żłopiący piwo.Z Pedra zrobili idiote ufający Lukrecji.Ciągle te same intrygi

  2. Telka ma potencjał, na początku był bardzo ciekawy ale teraz czegos brakuje. Podobno jednak jeszcze sie rozkręci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.