“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 21: Ponowne spotkanie

W 21. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Javier wraca do Ceuty, by rozpocząć nowe śledztwo. Emisja 13 czerwca 2017 o godz. 22:25 w TVP 1 .

Mija pół roku od śmierci Abdu. Fátima jest żoną Khaleda, który staje się najważniejszą osobą w El Príncipe, pomagając miejscowej młodzieży. Wywiadowcy odkrywają, że naprawdę jest jednym z przywódców terrorystycznej organizacji. Javier wbrew swoim przełożonym wraca do Ceuty, by śledzić Khaleda. Zwraca się o pomoc do Frana, ale ten odmawia, ponieważ ma zbyt dużo pracy z utrzymaniem porządku w El Príncipe. W dzielnicy trwa wojna gangów. Każdego dnia przybywają tłumy imigrantów, wśród których mogą być potencjalni terroryści. Pełniącym obowiązki komendanta zostaje Nabil, z którym Fran jest w ostrym konflikcie.

Materiały TVP / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), sezon 2, serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.