Amelia wychodzi wcześniej z banku, żeby uniknąć zetknięcia z Carlosem i Luisem. Pedro zauważa drogie kolczyki na uszach żony i pyta ją, skąd je ma. Małżonkowie znów się kłócą. Fernanda ma dość ich wrzasków i wybiega z domu z płaczem. Carlos jest niespokojny, gdyż nie wie, jak powiedzieć Fernandzie o ciąży Isabeli. Amelia namawia Pedra do rzucenia pracy, albowiem nie chce, by ktokolwiek z jej firmy dowiedział się, że jest żoną ogrodnika. Fernando wycofuje się z zamiaru zamieszczenia ogłoszenia w gazecie, by nie zaszkodzić własnej wnuczce. Doña Susy wróży Fernandzie z kart – wyczytuje z nich, że los ściągnie na dziewczynę wiele cierpienia. Marissa dzieli się z mężem swoim zdaniem na temat ciąży Isabeli. Uważa bowiem, że Carlos powinien wziąć ślub z matką jego dziecka. Amelia zapowiada Fernandzie, że nie przyjdzie na uroczystość zakończenia nauki, czym udaje jej się jeszcze bardziej przygnębić córkę. Mariana podaje Ferandowi filiżankę z zatrutym naparem.

Carlos pojawia się na uroczystości i spotyka Isabelę, która towarzyszy siostrze. Carlos otrzymuje telefon z informacją, że stan zdrowia Fernanda się nagle pogorszył. Hernán odmawia odwiezienia starca do szpitala, wykręcając się obowiązkiem wobec córki. Carlos wyjaśnia Marianie, w jaki sposób zakładać maskę z tlenem. Rosaura uprzedza Pedra, że nie wybaczy Amelii, jeśli nie przyjdzie wesprzeć córkę w tak ważnym dla niej dniu. Carlos przyjeżdża do Fernanda. Podczas gdy on próbuje ulżyć jego cierpieniom, Fernanda wygłasza pożegnalne przemówienie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.