Amelia uprzedza Fernandę, że nawet jeśli zdobędzie pieniądze, nie odbędzie podróży po zakończeniu szkoły. Marissa docenia walory Fernandy i mówi Rosario, że jako matka pragnie tego, co najlepsze dla swojego syna. W nawiązaniu do tego prosi ją również, żeby nie powtarzała Carlosowi treści zasłyszanej rozmowy z Luisem. Pedro przekonuje Fernandę, że nie powinna nazbyt się przejmować tym, jak wypadła przed Marissa. Siostra Migdalia gani Diega za obściskiwanie się z Lucero. Ostrzega go, że jeśli przyłapie go na tym ponownie, pożegna się z pracą.

Szantażowany przez Luisa Solórzano żąda więcej pieniędzy od Mariany. Luis zdobywa dla Isabeli fałszywe rozpoznanie ciąży. Fernanda z utęsknieniem odlicza czas do powrotu Carlosa. Isabela oświadcza Carlowi, że jest z nim w ciąży. On nie ufa jej i chce, by wykonała kolejne badania pod jego nadzorem. Rosaura zgadza się pomóc Fernandzie zobaczyć się z Carlosem. Blanca sugeruje Fernandowi zamieszczenie w prasie ogłoszenia o poszukiwaniu córki. Luis uspokaja Isabelę. Wierzy w to, że tak jak zmyśliła ciążę, tak wymyśli coś na jej poronienie. Radzi jej jednak zaczekać z tym, aż będzie po ślubie z Carlosem. Marissa uważa, że Carlos powinien zerwać z Fernandą, skoro będzie miał dziecko z Isabelą. Carlos chce samodzielnie podjąć decyzję. Fernanda zaprasza Carlosa na uroczystość zakończenia nauki. On zgadza się przyjść.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.